ГОРЕЩО
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Горещ коментар на Гълъб Донев за новия дълг - ето какво налага спешното му теглене
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По време на поредния ден от протестите срещу президента на Венецуела Николас Мадуро са загинали пет човека, съобщава Estrategia & Negocios, като се позовава на местен прокурор.
препоръчано
Според информацията в района на град Баркисимето при протестите са загинали 13-годишно момче и 36-годишен мъж. Обстоятелстава около смъртта им не се уточняват.
В покрайнините на Каракас и Валенсия пък са били застреляни двама юноши.
Опозиционният депутат Хуан Реквесенс съобщи за смъртта жена, която е била задушена със сълзотворен газ.
Превод и редакция: ПИК
На решето! Застреляха с 11 куршума протестиращ във Венецуела
11742
на 13.04.2017
Протестите във Венецуела взеха втора жертва
9637
на 12.04.2017


