BG EN

Петокласник избяга от училище, но Брус Спрингстийн му подписа извинителната бележка

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Петокласник избяга от училище, но Брус Спрингстийн му подписа извинителната бележка

6323
на 03.10.2016
Петокласник избяга от училище, но Брус Спрингстийн му подписа извинителната бележка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Петокласник от Филаделфия няма да си има разправии в училище, след като избяга от часовете, за да присъства на среща с Брус Спрингстийн, който му подписа извинителната бележка, съобщи БТА. Майкъл Фенърти посети сбирка на Боса, заедно с баща си, в Градската библиотека в град Филаделфия. Спрингстийн гостуваше на града за представянето на новата си автобиография „Born to Run“.

препоръчано

Следвайки училищния правилник,бащата на момчето представи за подпис на музиканта предварително напечатана извинителна бележка, която да оправдае отсъствията на ученика. Спрингстийн на шега каза на Майкъл, че първо ще прочете текста, защото поради подобна небрежност при подписването, имал главоболия с първия си музикален договор. Директорът на училището обаче не получил оригинала, а само фотокопие от бележката

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК