ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият акционер в ЦСКА Петър Манджуков заяви, че отново би помагал финансово на клуба, но при условие, че се създаде ново дружество. Манджуков каза, че вече е обявил намеренията си пред треньорското ръководство.
препоръчано
„За мен единственият изход, колкото и болезнен да е, е ЦСКА да мине през финансов фалит. Клубът има изключително много задължения, които са направени по криминален начин дори. За да може да се привлече добър инвеститор, отборът трябва да обяви фалит“, коментира Манжуков в ефира на Би Ти Ви.
Борисов, Делян Добрев и Дончев повеждат ГЕРБ в София
4334
преди 10 минути
Александър Николов: Няма план Б за рафинерията в Бургас
3369
преди 22 минути
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
12994
преди 47 минути
ПРЕДИЗБОРЕН ПОПУЛИЗЪМ! Гюров обяви какви мерки взима за цените на горивата
12673
преди 53 минути


