BG EN

Петър Низамов-Перата свободен от домашния арест срещу 3 хиляди лева гаранция

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Петър Низамов-Перата свободен от домашния арест срещу 3 хиляди лева гаранция

11988
на 20.07.2016
Петър Низамов-Перата свободен от домашния арест срещу 3 хиляди лева гаранция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съдът измени мярката за неотклонение на Петър Низамов в „парична гаранция“ в размер на 3 000 лв. Низамов трябва да плати гаранция в размер на 3 000 лева в рамките 7-дневен срок.

препоръчано

Според бургаските магистрати няма опасност той да се укрие, тъй като има трайна връзка с населеното място, в което живее.

Според тях няма опасност Низамов да извърши друго престъпление.

Сред мотивите на решението на съда е, че Низамов не е нарушил досегашна си мярка за неотклонение „домашен арест“ . Решението на Окръжен съд - Бургас е окончателно и не подлежи на обжалване. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК