Петьо П. Блъсков за "Барселонагейт": "Хляб и зрелища" е вечната формула, но след жалкия пасквил на ДАНС по изрезки на Прокопиев и новите сметки, българинът току виж излезе на улицата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Журналистът и издател Петьо П. Блъсков коментира изфабрикувания "доклад" за "Барселонагейт" от ДАНС, на която вече се смеят всички в държавата.
"Хляб и зрелища" е вечната формула на древните за контрол на масите.
В България хляб вече няма, та всяка седмица ни измислят и претоплят предизборни буламачи, милиционерски мероприятия и откровенни лъжи, като "къщата в Барселона".
Фабриката за фалшиви новини на Прокопиев, БТВ и НоваТВ, чийто нови собственици участваха активно в инсталирането на харвардската шайка на власт, се грижат ежедневно да ни промиват мозъците с сериала - "прах в очите".
Чували с пари за АМ "Хемус", осем милиарда годишно корупция, къща в Барселона...
Нула доказателства и нула факти, само приказки, но напоително разказвани ежедневно и навсякъде", написа Блъсков в социалните мрежи.
И продължи: "Барселонагейт" се разпадна окончателно след жалкия пасквил, съчинен в ДАНС по изрезки от вестниците на Прокопиев, преведен на английски и пратен в прокуратурата.
Даже Петков си призна, че испанците не уличават Борисов в нищо.
Лъжците ще шумят още ден два и ще млъкнат за "къщата". Очаквайте другата седмица нещо още по елементарно.
Защото идат следващите сметки, мозъците на народа трябва да бъдат ангажирани с друго, че знае ли човек, българинът може внезапно да се усети и да излезе на улицата".


