ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! ТЕЗИ ДВЕ ДАМИ ще помагат на Гълъб Донев по най-важните въпроси за държавата
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ето с какви промени хората на Радев ще борят високите цени
Градушка млати пътуващите към Петрохан (ВИДЕО)
СКАНДАЛ В "ПРОМЯНАТА": Един от най-важните им хора в Бургас напусна партията
ГДБОП разкри схема за киберизмами чрез есемеси и съобщения в чат приложения от името на институции (ВИДЕО)
Политика
Петьо П. Блъсков: Трябва да си тотално лишен от всякакъв морал, да не изпитваш капка жал към съпругата и трите си деца, за да заведеш любовницата си на хотел в Солун
83522
на 11.06.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гърми скандал след скандал с влюбените гълъбчета Кирил Петков и Лена Бориславова.
препоръчано
Ексклузивно ПИК информира, че Петков и Бориславова са вдигнали правителствения самолет снощи, за да прекарат мигове на усамотение в Солун, в хотел "Хаят". Не е известно пътуването им да е било наложително по служебна линия.
“Трябва да тотално лишен от всякакъв морал, да не изпитваш капка жал към съпругата и трите си деца, за да заведеш любовницата си на хотел в Солун в същия ден когато се разрази секс скандал около теб.
Скимките са от снощи. Хотел “Хаят”, гр. Солун“, написа в профила си във Фейсбук журналистът Петьо П. Блъсков.
свързани новини



