ГОРЕЩО
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът от Втора дивизия на Португалия Маритимо, е много близо до привличането на българския национал от отбора на Арда Кърджали Преслав Боруков, съобщи "A Bola".
препоръчано
Според информацията на португалското издание, нападателят ще пътува днес, 20 януари, за Мадейра, за да подпише договор за три години.
През настоящия сезон Преслав Боруков е отбелязал 6 гола и е направил 2 асистенции в 20 изиграни мача за Арда. Той дебютира наскоро и за националния отбор на България, за който записа 4 мача, в които реализира едно попадение.
свързани новини
УДАР: Преслав Боруков аут от лагера на националите
12716
на 16.10.2023
Арда привлече Боруков
9657
на 17.01.2023
ФБР задържа самолета на Аржентина заради предполагаеми финансови измами
7581
преди 2 часа
Лудогорец надцака гърци за сирийски национал
4359
преди 4 часа
Шеф в Гьозтепе хвърли бомба: Стоилов отказа невероятна оферта
14427
преди 10 часа
В Турция пращат халф на Бешикташ за Лудогорец
9016
на 22.07.2026


