ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Крива пешеходна пътека изненада преди дни столичани. Зебрата се е появила на кръстовището на улица „Пиротска” и булевард „Христо Ботев”, съобщава Би Ти Ви.
препоръчано
Хората от околните жилищни сгради се шегуват, че е първата стилово издържана зебра в столицата. По думи на очевидци работниците отказали да се представят, когато били питани от къде са и защо рисуват кривата пътека.
Начинанието им отнело по-малко от час. Столичани се шегуват, че критерии за форма и размери очевидно са липсвали. Някои минаващи коментираха, че пътеката е „малко по-крива” от тези в Германия. Други се радваха, че въобще има очертания.

Две коли се помляха на пътя Пловдив-Карлово
3930
преди 32 минути
ПЪЛНА ЛУДОСТ: Пиян се хвърля пред колите в Асеновград, искал да го блъснат
4635
преди 35 минути
Пожар лумна между два квартала на Пловдив, хората притеснени
7006
преди 1 часа


