BG EN

Пиенето и яденето пред компютъра разболяват

ШАРЕН СВЯТ

Пиенето и яденето пред компютъра разболяват

6415
на 15.08.2013
Пиенето и яденето пред компютъра разболяват
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Яденето и пиенето пред компютъра нанасят тежки вреди на човешкия организъм и може да доведат до сериозни заболявания. Това са установили учени от украинския институт по екология на човека, съобщава РИА "Федерал Прес". Според тях електромагнитното излъчване от компютъра променя стуктурата на водата. Тези изменения пък влияят негативно на клетките на организма.

препоръчано

В изследването си специалистите направили детайлен молекулярен анализ на водата. Процедурата била повторена, след като течността постояла известно време пред включен компютър.

В резултат на въздействието водата станала "агресивна". Човешките органи не могат да отличат "заразената" от обикновената. Така обичащите да пият чай и кафе, без да се откъсват от монитора, са застрашени от болести като алцхаймер, паркинсон и дори от онкологични заболявания, смятат учените.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО) Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК