BG EN

ПИК TV! Александър Вълчев от ИТН оглави временна парламентарна комисия, която ще разследва кмета на Доспат (НА ЖИВО)

Политика

ПИК TV! Александър Вълчев от ИТН оглави временна парламентарна комисия, която ще разследва кмета на Доспат (НА ЖИВО)

71625
на 01.08.2024
ПИК TV! Александър Вълчев от ИТН оглави временна парламентарна комисия, която ще разследва кмета на Доспат (НА ЖИВО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След два часа дебати и половин час почивка народните представители решиха да създадат временна комисия, която да разследва евентуални нарушения от страна на кмета на Доспат Емил Радев.

препоръчано

ГЕРБ, ПП-ДБ и ИТН поискаха председател - съответно Красимир Събев, Венко Сабрутев и Александър Вълчев.

Нито един от тримата не успя да бъде избран от раз, нито пък с прегласуванията. В крайна сметка Вълчев успя да вземе 112 гласа "за", 36 бяха против, а 41 се въздържаха.

Иначе освен тях в комисията влизат Красимир Шишков от ГЕРБ, Венеция Ангова от ПП,  Емил Янков и Ангел Кирилов от "Възраждане", Халил Летиф и Искра Михайлова от ДПС, Деян Дечев и Иван Петков от БСП и Драгомир Петров.

Изменения в Закона за счетоводството гледат депутатите.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК