BG EN

ПИК TV: Бабинден със 127 новородени във Варна

ЧАС ПИК

ПИК TV: Бабинден със 127 новородени във Варна

9393
на 21.01.2016
ПИК TV: Бабинден със 127 новородени във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лекари и акушерки от СБАГАЛ „Проф. д-р Димитър Стаматов“ посрещнаха Деня на родилната помощ – Бабинден със 127 новородени. Те са се появили на бял свят от 1 януари насам. От тях 71 са момичета и 54 момчета, като своеобразен рекорд е поставен на15 януари, когато са се родили 5 момичета - тризначки, заченати по естествен път и близначки.

препоръчано

Недоносените бебета досега са 18. Най-младата януарска майка е едва 15-годишна, а най-зрялата е на 47 години, сочи статистиката. По традиция на 21 януари в АГ-болницата се провежда тържество за Деня на родилната помощ.

Екипът на специализираното здравно заведение посреща свои бивши колеги, както и родители на родени в СБАГАЛ бебета, които всяка година идват, за да изразят благодарността си към медиците. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Николай Николов пред ПИК TV: Мълчанието за „Петрохан“ и незаконния Гюров хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО) Николай Николов пред ПИК TV: Мълчанието за „Петрохан“ и незаконния Гюров хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК