BG EN

ПИК TV: В Хасково тръгва делото срещу двама за убийство

ПИК TV

ПИК TV: В Хасково тръгва делото срещу двама за убийство

9259
на 02.06.2016
ПИК TV: В Хасково тръгва делото срещу двама за убийство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Делото срещу Емил Митев и Кръстьо Кръстев, известен като Къньо Маймуната, тръгва днес в хасковския окръжен съд. Председател на съдебния състав е Кольо Димитров, който бе определен от системата за случайно разпределение на делата след два съдийски отвода – на шефката на съда Миглена Тянкова и на Боряна Бончева.

препоръчано

Съдията Кольо Димитров е определил два дни за процеса – днес и утре. Емил Митев е сочен от прокуратурата за физически извършител на зверския побой в хасковска дискотека навръх Великден миналата година. Къньо Маймуната пък е обвинен като подбудител. Пребитият Борислав Марков малко по-късно почина. В съдебните кулоари майката на починалия Борислав се яви със снимка на сина си и размениха реплики с родителите на обвиняемия Емил. Първоначално и двамата бяха задържани под стража, по-късно съдът освободи Къньо под домашен арест, а Емил остана зад решетките.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхващат важни промени в Наказателния кодекс, препитват енергийния министър и шеф на АЕЦ Козлодуй“ за Пети и Шести блок (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхващат важни промени в Наказателния кодекс, препитват енергийния министър и шеф на АЕЦ "Козлодуй“ за Пети и Шести блок (НА ЖИВО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК