BG EN

ПИК TV! ИТН пита Кирил Петков: Какво крепи сглобката и престъпния й сговор след разстрела на Алексей Петров

Епицентър

ПИК TV! ИТН пита Кирил Петков: Какво крепи сглобката и престъпния й сговор след разстрела на Алексей Петров

154854
на 24.11.2023
ПИК TV! ИТН пита Кирил Петков: Какво крепи сглобката и престъпния й сговор след разстрела на Алексей Петров
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ИТН иска Кирил Петков да осветли какво крепи сглобката и престъпния и сговор, особено след разстрела на Алексей Петров на 16 август.

препоръчано

Караджов каза в декларация, че най-добре е, за да бъде заметен един скандал, да се създаде анкетна комисия. Защо не говорим за работата на МВР като цяло, още повече при скандалите, които тресат ведомството. Въпросът е кой кадрува в министерството и кой притиска министъра. Самият Кирил Петков влезе в пряк сблъсък с Калин Стоянов. Стоянов директно обвини Кирил Петков, че му оказва натиск и кадрува. Явно преди 17 август такива разговори е имало, и двамата не го отричат.

Датата е ключова, защото на 16 август бе застрелян видният ментор на Кирил Петков Алексей Петров, който според Бойко Борисов е оказал роля за формиране на правителството. Кирил Петков дължи обяснение какво крепи сглобката и престъпнияй сговор. Затова са нужни според него две комисии, не само за полицейското насилие, каквато поиска Десислава Атанасова от ГЕРБ.

От натиск и заплахи първо се оплака Александър Йоловски от ПП, сега и Калин Стоянов.

Ако логистикът на сделката беше жив, можеше да проговори. Той вече не може, затова дали не е време Петков да проговори. Най-после и Денков се охрабри и поиска проверка на насилието.

Или и двамата министри лъжат, или и двамата казват истината. Не може и мандатоносителят да е сит, и министрите цели, още при създаването на правителството бяха заложени много бомби, които продължават да гърмят. Ако не бъдат обезвредени, ще отиде цялата ни държава.

Реалният министър-председател е Делян Пеевски, а вие сте кукли на конци и розови понита, което не казвам. Кирил Петков и Божанов са заплашвали министър Йоловски, който е под охрана за живота си. ПП мълчите гузно какво сте правили с министъра на електронното управление. Къде е Денков да си подаде оставката веднага, попита Цончо Ганев от "Възраждане".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК