ГОРЕЩО
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОТЕСТА: ГОЛЯМАТА ЛЪЖА на "Промяната" (СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ)
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
Акценти
ПИК TV: Кирил Петков: ГЕРБ да се отърват от воденичния камък, който виси на големия хлъзгав врат на Борисов (ВИДЕО)
134447
на 26.04.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съобщение към свестните хора от ГЕРБ изпратихме, че трябва да се отърват от вроденичния камък, който се е закачил на големия, хлъзгав врат на Борисов. Това коментира Кирил Петков пред журналисти в кулоарите на НС, визирайки ДПС и Пеевски.
препоръчано
Борисов и Пеевски да спрат да искат да управляват държавата през телефона, посочи той.
Какво означава да работи съдебна система - ако има съмнения за Живко Коцев, започва процеса и се разследва, изтъкна той.
А не Борислав Сарафов, който е осмото джудже, да каже: ако не си подадеш оставката, ще те арестуваме, заяви още Кирил Петков.
Той замълча на въпрос на ПИК каква роля играе Лена Бориславова, та да се изказва от името на ППДБ по телевизията.
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОТЕСТА: ГОЛЯМАТА ЛЪЖА на "Промяната" (СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ)
233965
преди 4 часа
ОБРЕЧЕНА РАБОТА! Приятелка на Деси Радева с ключова роля в президентския проект
187278
преди 6 часа


