BG EN

ПИК TV: Над 100 000 румънци ще посетят България за Великден

ЧАС ПИК

ПИК TV: Над 100 000 румънци ще посетят България за Великден

5194
на 22.04.2016
ПИК TV: Над 100 000 румънци ще посетят България за Великден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на туризма Николина Ангелкова инициира поредица от срещи по места за готовността за новия летен сезон.

препоръчано

В Областна администрация-Варна се проведе среща с представители на контролните органи, областните управители, кметове и туристическия бранш. На базата на ранните записвания може да се направи прогноза за добър летен сезон, посочи Ангелкова.

В сравнение с миналата година се очаква ръст от 30% на руските туристи и от 15 - 20% на немските. С около 40 на сто повече ще бъдат полските гости, а унгарците и чехите - с около 15 процента. Броят на румънците, които ще посетят страната ни, ще се повиши с около 3-4 на сто, сочат предварителните данни. За великденските празници се очаква над 100 000 румънци да посетят България, заяви министър Ангелкова. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК