ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вандали обраха храма "Рождество Христов" в град Шипка.
препоръчано
Кражбата е извършвана в продължение на няколко дни – от 15 до 29 юни, като сигнал към полицията е подаден вчера, в 17.20 часа.
Посегателството върху църквата, чийто златни кубета се виждат отдалеч, пътувайки през прохода Шипка, е извършено с фалшив ключ – подбран или подправен. Така крадците са успели да влязат в пристройка към храма. От там са откраднати позлатени кръст и синджир, сумата от 1500 лева, цифров фотоапарат с автоматичен обектив и други вещи. Общата стойност на откраднатите предмети е около 4500 лева.
По случая е образувано досъдебно производство.


