BG EN

ПИК TV: "Училище за Европа" раздаде сертификати, които отварят вратите пред учениците за света

ПИК TV

ПИК TV: "Училище за Европа" раздаде сертификати, които отварят вратите пред учениците за света

6959
на 08.10.2015
ПИК TV: Училище за Европа раздаде сертификати, които отварят вратите пред учениците за света
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Училище за Европа" раздаде международни сертификати от университета в Кеймбридж. Над 35 сертификата за най-високо ниво (CPE) на владеене на английски език получиха ученици до XII клас в Британския съвет в София.

препоръчано

"Всяка година по това време правим тази церемония. Това е нашият официален празник", каза директорката Валерия Стоянова. Тези сертификати, според нея, са доказателство за работата, която са свършили. Тя обясни, че учителите използват много гъвкава методика на преподаване. Основната идея обаче е да се вземе сертификат, „защото всеки може да каже, че говори английски, но не всеки може да го докаже”.

Тези сертификати са без срок на валидност, което означава, че знанията са станали необратими, допълни Стоянова, което също е доказателство за качеството на работата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК