ГОРЕЩО
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
Икономист засече Теменужка Петкова за бюджета - предложи на Гълъб Донев да...
Евтим Милошев със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ: НДК е на загуба от 50 млн. евро, но директорката му взима заплата от 14 000 евро
Семейството на Любен Дилов-син публикува ДВЕ МИЛИ СНИМКИ, с които си взе последно сбогом с него
Европа
Пилотът, който загина при самолетна катастрофа в Хърватия в четвъртък, е имал и българско гражданство
17799
на 16.11.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пилотът на турския противопожарен самолет, който се разби в Хърватия в четвъртък, е имал, наред с турско, и българско гражданство, съобщава БТА.
До инцидента се стигна, след като два турски противопожарни самолета, участващи в гасенето на пожари в Хърватия, се опитаха да се върнат на летището в Риека при лоши атмосферни условия.
препоръчано
Към разследването на причините за инцидента ще се присъединят и турски следователи, съобщава хърватската агенция ХИНА.
Турски противопожарен самолет се разби в Хърватия
11272
на 13.11.2025


