ГОРЕЩО
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с ранени и загинали затвори пътя Русе – Бяла
МЪЛНИЯ! ДПС с размазваща реакция след просташката обида на Константин Проданов - жените в парламента да му обръщат гръб при всяко негово изказване
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
НЯКОЛКО ВЪПРОСА към Благо Коцев и ДС наследничката Стела Николова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наложиха мярка за неотклонение „задържане под стража“ за 34-годишния служител на Община Варна, хванат с подкуп. Окръжният съд във Варна прие обоснованото предположение, че мъжът е извършил престъплението, за което е обвинен, както и възможността той да извърши друго, ако бъде пуснат на свобода.
препоръчано
Общинският служител беше задържан на 13 февруари. У него бяха открити 2000 евро, като първоначалната уговорка е била да получи 10 000 лева. Обвиняемият сам е поискал парите, за да не издаде протоколи за установено нарушение и да не изготви заповед за събаряне на незаконно изградена тераса.


