BG EN

Пиратка едва не откъсна ръката на дете

ЧАС ПИК

Пиратка едва не откъсна ръката на дете

8970
на 14.12.2015
Пиратка едва не откъсна ръката на дете
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

13-годишно момче е пострадало при игра с пиратки в село Хърсово, Община Самуил, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Разград.

препоръчано

Инцидентът станал около 14.30 часа, вчера в село Хърсово. Пиратка гръмнала в лявата ръка на малолетния Д.Е., докато палел пиротехники в двора на дома си. Момчето е откарано в БАЛ-Исперих и настанено в Хирургично отделение с наранявания на пръстите. По случая е образувана проверка по чл.130, ал.1 от Наказателнияп кодекс.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК