12908
на 08.07.2015
Пирин попари безидеен Левски

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборите на "Левски" и Пирин (Благоевград) завършиха при резултат 0:2 контролата между двата тима в Самоков. Мартин Тошев бе точен в третата минута, резервата Антонио Хаджииванов удвои в 71-ата минута.

В 14-ата минута Курдов с глава стреля над гредата от няколко метра. Синята деветка получи отлично центриране от Константину, но пропусна.
Кипърецът, който се представя добре стреля силно над горната греда от 19 метра в 20-ата минута.

В 35-ата минута удар на Божидар Краев бе отразен от вратаря на Пирин, а само няколко минути по-късно новото попълнение Денис Махмудов получи контузия и бе принудително заменен от Борислав Цонев, пише sportal.bg.

Секунди преди края на първата част опасен удар с глава на Курдов бе избит със сетни усилия от Костов.

На почивката Стоев замени още четирима играчи, като се появиха Александров, Минев, Р. Цонев и Любенов.

Въпреки това положения липсваха, а "сините" изпитваха сериозни трудности да организират смислена атака или да стрелят във вратата на Пирин.

Тошев в 65-ата минута стреля много опасно, като топката мина на сантиметри от дясната греда на Любенов. Неделчо Матушев също направи много рокади, а в 71-ата минута влезналия няколко минути по-рано Хаджииванов удвои.
Той се възползва от грешка на "сините" през центъра на терена, Минев не успя да го фаулира и останал очи в очи с Любенов прати топката в мрежата.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)