Пирин удари Локо Пловдив с 3 гола в контрола

5249
на 27.06.2015

Локомотив Пловдив загуби от Пирин Благоевград с 0:3 втората си контрола от началото на подготовката, която се игра на терена в Добринище. Дебют за "черно-белите" в мача направи Димитър Велковски, а цяло второ полувреме на вратата пази и завърналият се от Локомотив София Кристиян Кацарев.

Пирин откри резултата в 15-ата минута, когато Владислав Златинов засече с глава центриране от корнер. Четвърт час преди края Мартин Тошев вкара за 0:2 след бърза атака и силен изстрел от 10 метра.

В 85-ата минута футболистът на Пирин Хаджииванов уцели гредата след изпълнение на фаул. Рикоширалата топка се удари в Христо Стамов и влезе в мрежата за крайното 0:3. С контролата приключи първият лагер на Локомотив в Банско. Отборът се прибира в Пловдив за кратка почивка, а в понеделник от 10:00 часа отново потегля от Лаута за курортното градче.