BG EN

Пиронкова се сгоди? (снимки)

ЧАС ПИК

Пиронкова се сгоди? (снимки)

27329
на 16.02.2016
Пиронкова се сгоди? (снимки)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цвети Пиронкова носи на лявата си ръка годежен пръстен, пише списание LOVE style.

препоръчано

Тя го показа на ревюто на дизайнерката София Борисова, което се състоя наскоро в столичен хотел. Звездата ни на корта беше специален гост, защото тази година събитието имаше благотворителен характер – да се осигурят средства за подготовката на талантливи деца тенисисти. Тя избра рокля на София Борисова, която участва в специален търг и бе продадена за сумата от 1400 лева.

Цвети, която ревниво пази личния си живот далеч от медиите, дойде в компанията на своя приятел Михаил Мирчев. Той е бивш футболист, но заради контузия се разделя със спорта и се занимава с бизнес. Двамата са заедно от шест години.

свързани новини

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК