BG EN

Писна ми от тая вълчица

Лична драма

Писна ми от тая вълчица

18103
на 03.10.2015
Писна ми от тая вълчица
Автор:   "Ретро"

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Простотията, която се лее от тв екраните  започва да ми писва. Дни наред са лигавения по вестници и телевизии за някаква си вълчица! Ах, ох - звярът, паника... Дрънканици за бавноразвиващи се. Животинката е на 8 месеца, родена е в зоопарка, това не е дивият и страшен вълк, пък дори и той не е опасен и няма да напада... Обаче едни момченца и момиченца с микрофони умряха от яд, че вълчето поне не ухапа една баба или дете! Животинката се връщала сама! Язък! А как им се искаше на тия хубавци пред камерите да има паника, търчане, викове, пожарни, та дори и нашата малобройна армия да се включи! Аман от медийна простотия – тя си е в насипно състояние, особено в нашите скапани телевизии!

препоръчано

 

Боян МИЛЕВ, Габрово

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК