BG EN

Пишман бандити откраднаха БМВ и се забиха в стълб, полицията ги търси (СНИМКИ)

Крими

Пишман бандити откраднаха БМВ и се забиха в стълб, полицията ги търси (СНИМКИ)

7061
на 07.12.2021
Пишман бандити откраднаха БМВ и се забиха в стълб, полицията ги търси (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията търси бандити, откраднали БМВ в криводолското село Пудрия и катастрофирали с него.

препоръчано

Престъплението е извършено през изминалата нощ, около 4 часа. Неизвестни са откраднали лекия автомобил БМВ 320, собственост на местен жител. Апашите не успели да се порадват на бавареца, тъй като малко след това се забили в стълб и избягали, съобщава "Булнюз".

На мястото пристигнал полицейски екип, който започнал работа по случая и иззел доказателства, за да се установи самоличността на извършителите.

По неофициална информация те са мъже от Криводол, които са били в къща наблизо и тъй като не е имало с какво да се приберат до градчето, са решили да откраднат автомобила.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК