BG EN

Пиян доктор шофира Ягуар в центъра на Пловдив

Инциденти

Пиян доктор шофира Ягуар в центъра на Пловдив

20708
на 15.09.2016
Пиян доктор шофира Ягуар в центъра на Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пловдивски лекар е заловен да шофира пиян в центъра на града миналата нощ. Патрул на "Пътна полиция" е спрял за проверка водача на "Ягуар" на ул. "Христо Г.Данов". Направена му е проба за алкохол, като дрегерът отчел 1,24 промила. Тъй като количеството е над 1,2, той е бил арестуван.

препоръчано

Междувременно му е направена кръвна проба. От резултата зависи дали докторът ще бъде изправен пред съда или ще получи само административно наказание. 

Днес преди обед лекарят е бил освободен от ареста. 

Мъжът е на 40 години и работи в Онкологичния център. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия понеделник на април: Близнаците да не дават заеми, Ракът да постави ново начало, Лъвът да не изпреварва събитията, пари за Везните САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия понеделник на април: Близнаците да не дават заеми, Ракът да постави ново начало, Лъвът да не изпреварва събитията, пари за Везните
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Антон Хекимян за кризата с боклука: Терзиев е жалко подобие на кмет - столицата е в лапите на мрачно задкулисие ГОРЕЩО В ПИК TV! Антон Хекимян за кризата с боклука: Терзиев е жалко подобие на кмет - столицата е в лапите на мрачно задкулисие
ново
Днес: 2
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК