BG EN

Пиян закла приятеля си по чашка, защото не бил ходил войник

СВЕТЪТ ДНЕС

Пиян закла приятеля си по чашка, защото не бил ходил войник

9476
на 11.03.2019
Пиян закла приятеля си по чашка, защото не бил ходил войник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жител на руския град Арзамас е обвинен в убийство на свой познат, който му гостувал вечерта на 5 март. Както съобщават от Следствения комитет на Нижегородска област, конфликтът между приятелите възникнал заради пререкание за военната служба. 

препоръчано

Според следователите, 46-годишният домакин се ядосал, когато разбрал, че 40-годишният му гост не бил ходил в казармата. Възмутен, той грабнал кухненски нож и нарязал госта си, който починал на място. 

Убиецът е задържан. По случая се води разследване. 

Превод: ПИК 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК