BG EN

Пиян разби главата на куче пред деца

Инциденти

Пиян разби главата на куче пред деца

5799
на 03.07.2014
Пиян разби главата на куче пред деца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поредно жестоко убийство на куче беше извършено в София, този път пред погледа на деца. Това съобщиха жители на кв. „Младост”, цитирани от TV7. „Станахме неволни свидетели на поредното жестоко убийство на бездомно куче”, разказаха очевидците на инцидента, като поясниха, че ще се обърнат към институциите с молба за помощ. Хората разказват, че гледката е била жестока.

препоръчано

Обвиненията са срещу техен съсед - Кирил Янчев. Той е разбил главата на бездомно куче в пързалката на детска площадка пред очите на хлапетата. Животното било кротко и живеело в квартала от години. Било обгрижвано от възрастна жена. Убиецът на животното й заявил, че има още много кучета за убиване. Мъжът ще бъде разследван след сигнал до прокуратурата, тъй като съгласно Наказателния кодекс на Република България, убийството на животно е престъпление, още повече когато се извърши на публично място пред очите на малолетни и непълнолетни лица.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК