ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Васил Терзиев призна, че е познавал разстреляните рейнджъри край Петрохан и че им е давал пари
Сарафов проговори за мистерията с три трупа край Петрохан: Има по-фрапиращи обстоятелства, отколкото в сериала "Туин Пийкс"
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски посрещна и младежи от Варна в НС (СНИМКИ)
ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиян шофьор с 2,12 промила алкохол излезе извън пътя в Шумен, блъсна се в дърво, а после и в паркирани на улицата две коли.
препоръчано
Инцидентът станал в нощта срещу вторник, 15 юли, около 02:25 часа на улица “Марица“, а 31-годишният шофьор бил с БМВ.
Водачът е от Каспичан и няма сериозни травми по тялото си въпреки тройния удар.
След теста с дрегер, направен от пристигналите пътни полицаи, отказал да даде кръвна проба.
Задържан е за срок до 24 часа в РУ Шумен. По случая е образувано бързо производство.
Пиян мъж се вкопчи в дърво, за да избегне арест
17869
на 02.11.2024


