ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов инцидент с автобус от масовия градски транспорт в Пловдив. Стъкло на рейс по линия номер 12 е потрошено в неделя вечерта, съобщи Костадин Тотков от фирма “Автобусни превози".
препоръчано
За късмет няма пострадали. Пиян мъж, който по-късно е заловен, е замерил страничното стъкло на возилото с бирена бутилка, разказа Тотков.
Случката е станала в 19:30 часа на булевард "Пещерско шосе", а автобусът е пътувал към центъра. И шофьорът, и пътниците се отървали само със стрес.
ЕКШЪН: Мъж вилня в спешното в Благоевград, счупи прозорец с глава
11203
на 24.07.2022
Вандал счупи с камък прозорец на Съдебната палата в София
13245
на 15.01.2019


