Пиян "състезател" пробва четворно изпреварване. Ето какво се случи (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиян шофьор с опел "Тигра", изживяващ се като състезател от Формула 1, се заби в паркирали коли до зала "Дружба" в Хасково. Джигитът предприел четворно изпреварване с малката кола и то в тесния участък, в който от булевард "България" се отбива към спортната зала, разказаха очевидци.

Той карал изключително бързо, и то в най-пиковия час - 17:15 часа, когато трафикът и задръстванията в областният град са огромни. Дребният мъж, облечен с анцуг, опитал да изпревари колите и се врязал в две от паркираните в "синята зона" возила. За щастие, въпреки скоростта и трафика, при инцидента няма пострадали. Съборена е предната броня на паркирал "Фолксваген Шаран", а леко е огъната и задната, и страничната броня на "Тойота"-та, паркирала отпред.

Пристигналия на място екип на пътна полиция установи, че водачът на немския черен автомобил "Опел", е пиян, предстои да излязат резултатите от пробата.
Предницата на "Тигра"-та е яко огъната, съобщава "Хасковска Марица".


