BG EN

Пиян френски дипломат изпотроши 6 коли в Загреб

СВЕТЪТ ДНЕС

Пиян френски дипломат изпотроши 6 коли в Загреб

3401
на 20.08.2016
Пиян френски дипломат изпотроши 6 коли в Загреб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френският дипломат Станислас Юберзецунг , който отговаря за европейското сътрудничество в посолството, изпотроши шест коли в центъра на хърватската столица Загреб. Юберзецунг е карал пиян в насрещното движение, когато първо ударил три коли, след което се завъртял, ударил още една и отново потеглил в обратна посока и ударил още две коли, съобщи Франс Прес.

препоръчано

При пристигането на полицията мъжът веднага предал ключовете от колата, но е било необходимо да бъде отведен на носилка, тъй като е бил много пиян. Френският дипломат не е бил подложен на алкохолна проба, защото има дипломатически имунитет.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК