ГОРЕЩО
Кападокия се превърна в снимачна площадка на български филм за борбата с множествена склероза
ГОРЕЩ КОМЕНТАР! Протестът е опорочен не от вандали, а от шарлатани. И това е по-гнусно
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
42-годишен шофьор от Монтана с “Фолксваген Шаран” отнесе електрически стълб и ограда на ул. „Веренишка” около 5 часа тази сутрин, съобщава novinitem.com.
препоръчано
Мъжът е невредим, смачкан е автомобилът. Първоначалната проба за алкохол, направена на място, отчела 2,06 промила. Шофьорската книжка на пияния водач ще бъде отнета поне за 18 месеца, а той ще трябва да плати и щетите за повреденото съоръжение на ЧЕЗ и оградата на собствениците.
Това е осмият случай, при който автомобили отнасят огради на къщи на ул.„Веренишка”.
Голяма скала падна на пътя Банско - Гоце Делчев, спряха трафика
1676
преди 8 минути
Тома Биков: Да отчетем фактите и ще вземем съответните решения
32225
преди 27 минути
РЕВОЛЮЦИЯТА ИЗЯЖДА ДЕЦАТА СИ! Ето какъв е най-големият СТРАХ на Румен Радев от метежите
63526
преди 43 минути


