BG EN

Пиян шофьор рецидивист влиза в затвора за 6 месеца

Темида

Пиян шофьор рецидивист влиза в затвора за 6 месеца

4897
на 06.11.2021
Пиян шофьор рецидивист влиза в затвора за 6 месеца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шест месеца затвор за шофиране с 3,04 промила алкохол в Перник постановиха магистратите, съобщиха от прокуратурата.

препоръчано

Подсъдимият се е признал за виновен за извършено от него престъпление. Той е бил привлечен в качеството на обвиняем по дело, водено от Районна прокуратура за управление на автомобил след употреба на алкохол.

На 1 май, по време на шофиране, бил спрян за проверка. По надлежен ред било установено наличие на 3,04 промила алкохол в кръвта на водача.

В хода на образуваното досъдебно производство е било установено, че той има предходно осъждане за същото престъпно деяние.

Между защитата на подсъдимия и Районна прокуратура-Перник е било сключено споразумение, което съдът е одобрил. Наказанието от 6 месеца „лишаване от свобода“, той ще изтърпява при „строг“ режим.

свързани новини

Освен това той е лишен от право да управлява моторно превозно средство за срок от 3 години. Определението на съда има последиците на влязла в сила присъда.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК