ГОРЕЩО
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Касапницата в София взе още една жертва
ЕКШЪН В БУРГАС! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус (СНИМКА)
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водач на “Ауди Q5“ е заловен да управлява автомобилая си с 2,35 промила алкохол в кръвта, съобщиха от полицията в Разград. Проверката е извършена на 18 април на пътя Разград-Попово.
препоръчано
Допълнителна проверка е показала, че в момента 34-годишният мъж изтърпява ефективно „лишаване от свобода“ в затвор в Плевен. Той е бил пуснат в домашен отпуск.
Шофьорът е от поповското село Еленово. Той е задържан в Районното управление на полицията в Разград. По случая се води бързо производство.


