ГОРЕЩО
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ани Цолова дере фенове по 350 евро
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бързо производство за хулиганство е започнато в полицейското управление в П. Тръмбеш срещу 43-годишна жена от с. Поликраище. Това съобщиха от ОДМВР-Велико Търново.
препоръчано
Вчера следобед в управлението в П. Тръмбеш съдействие е потърсила жена от с. Обединение. Тя е обяснила, че жената, с която синът ѝ живее на семейни начала е в нетрезво състояние и при опит да бъде откарана при родителите ѝ е проявила агресия.
Пристигналият на мястото полицейски екип е установил, че жената е във видимо нетрезво състояние и при опит да бъде качена в автомобила, тя е ударила в лицето единият от униформените.
Задържана е с полицейска мярка до 24 часа. Срещу нея е започнато бързо производство.
свързани новини
БЕЛЯ! Пияна шофьорка предизвика катастрофа в Бургас, рани приятелка
11801
на 19.06.2017
Инсталираха соларна пейка пред Община Пловдив
8611
преди 13 часа
Кампания за събиране на опасни отпадъци ще се състои в Благоевград
4532
преди 13 часа
Спешна кампания за имунизация срещу морбили в Шумен
7723
преди 14 часа


