ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Асен Василев промотира Малена Малчева – Gen Z-дъщеря на осъждан за участие в ОПГ „Шейховете“, крали тонове гориво (СНИМКИ)
Издирваният прокурорски син взел сериозна сума пари и се заканил: Предвидил съм да правя нещо!
Ваня Григорова се ядоса, че БСП и Радев мълчат за сектата "Петрохан" и свързаните с нея политици
ПРОКОПИ, ТЪП СИ КАТО КРИВ КЮНЕЦ: Изявленията на сламения министър на МВР-то на ПП-то и главсека в НС предизвикаха пълен потрес
ДА СИ ЗНАЕТЕ! "Промяната" - измамници, маскирани зад власт, схеми ала "Петрохан", мутри и гешефтари...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена на 36-годишна възраст от Димитровград е задържана до 24 часа след опит за подкуп на служители на РУ в Димитровград, съобщи ОД на МВР - Хасково.
При извършена проверка на лек автомобил служители от управлението са установили, че жената е неправоспособна и управлява превозното средство след употреба на алкохол от 1,00 промила.
При констатирането на нарушенията тя е хвърлила три банкноти по 20 лева в служебния автомобил, за "почерпка" и връщане на свалените регистрационни номера.
Образувано е било бързо производство по описа на РУ - Димитровград.
препоръчано
свързани новини
БЕЗОБРАЗИЕ: Пияна шофьорка заби шамар на полицай след катастрофа
34568
на 04.09.2019
Пияна джигитка с 1,5 промила се метна на тротоар в Благоевград
9363
на 03.08.2019
Пияна софиянка се нацели в БМВ край Каварна
14799
на 31.07.2019
Пияна жена избяга от катастрофа
18930
на 15.07.2019


