ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В РУ-Гоце Делчев е получено съобщение за станало ПТП на пътя между село Лещен и село Горно Дряново, община Гърмен. Лек автомобил „БМВ” с 33-годишната водачка И.П. от София, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост, излиза в ляво от платното за движение и се блъска в ремарке на товарен автомобил „Кайне”.
препоръчано
Вследствие на инцидента е пострадала 34-годишна жена от София, пътуваща в лекия автомобил, която след извършен медицински преглед е освободена за домашно лечение. Пробата за наличие на алкохол в кръвта на водачката на лекия автомобил е отчела наличие на 2,24 промила алкохол в издишания въздух.
Спипаха пияна жена зад волана
10323
на 29.02.2016


