BG EN

Пияни перничани вилняха в Църква

Крими

Пияни перничани вилняха в Църква

3484
на 15.06.2015
Пияни перничани вилняха в Църква
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама пияни вилняха в пернишкия квартал Църква, пише Мироглед.

препоръчано

Те нарушавали обществения ред посред нощ и местните повикали полиция.

Инцидентът станал около 3,25 ч. тази нощ.  Второ РУ – Перник бил подаден сигнал от граждани, че неизвестни нарушават обществения ред пред денонощен магазин в пернишкия квартала. Пристигналите на място униформени установили, че проблемът създавали 43-годишният С.В. и П.В./44 г./, двамата от Перник. Мъжете били в явно нетрезво състояние. По време на проверката те се държали грубо и арогантно с органите на реда и продължавали да нарушават реда в квартала.

свързани новини

Задържани са за 24 ч. с полицейска заповед и са им съставени актове за административни нарушения по Закона за МВР, Закона за българските документи за самоличност и Наредба № 1 на община Перник.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят "Петрохан" ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК