BG EN

Пиянството по Великден предизвика стрес у децата във Финландия

ШАРЕН СВЯТ

Пиянството по Великден предизвика стрес у децата във Финландия

10911
на 19.04.2017
Пиянството по Великден предизвика стрес у децата във Финландия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Злоупотребата с алкохол от възрастни финландци по време на великденските празници е причина за поява на стрес у много деца и дори е била открита „гореща линия” за помощ, това съобщиха от РИА новости.

препоръчано

„Изслушвахме деца, чиито родители са злоупотребявали с алкохол по празниците. Това се е превърнало в стресова ситуация за тях. Животът на няколко деца в продължение на дни е минал под този знак”, цитира изданието член на Лигата за защита на детството, която е открила „горещата линия”.

Регистрирани са и повече обаждания, свързани с депресия и склонност към самоубийство. През 2015 към НПО са се обърнали над 35 000 финландски деца.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК