BG EN

Пладнешки обир: ДСК ме глоби с 23 лв., че тегля от парите си!

Лична драма

Пладнешки обир: ДСК ме глоби с 23 лв., че тегля от парите си!

30341
на 30.04.2014
Пладнешки обир: ДСК ме глоби с 23 лв., че тегля от парите си!
Автор:   ПИК

Няма такава хайдушка държава

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Получавам пенсията си чрез ДСК. От близо година гледам да я пестя, за да дам по празниците малко парици на внуците ми. Живея повече от скромно и сързвам двата края с помощта на сина и дъщерята. Поисках обаче да изтегля част от парите ми, събрали се в т.нар разплащателна сметка /на дебитната ми карта!/. За да купя подарък на едното внуче за рождения му ден. Оказа се, че трябвало да платя 23 лв. такса на банката. Защо? Това са моите пари, които съм кътала с много лишения? За какво тогава да плащам такса на банката, която не ми дава и един процент лихва, въпреки че разполага с тях. 

препоръчано

Редно ли е да ме наказва, че си искам част от личните спестявания, след като цял живот ДСК е била моята доверена банка. Чрез нея са ми изплащали заплатите, сега пък пенсиите. Има ли друга толкова хайдушка държава в света, каквато е България? Да не можеш да разчиташ на собствените си пари, които в очите на новобогаташите и мутрите са мизерни жълти стотинки. Вярно, ако видят на улицата 23 лв. родните банкери няма  и да се наведат да ги вземат. Но за мен това са хлябът и млякото за цяла седмица. И не виждам защо трябва да ги подаря точно на банка ДСК.

 

Севастина Механджийска, София

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК