BG EN

Пламен Андреев изравни рекорд на Иванков

Футбол

Пламен Андреев изравни рекорд на Иванков

10784
на 22.05.2023
Пламен Андреев изравни рекорд на Иванков
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Със сухата си мрежа срещу Локомотив (Пловдив) вчера, 18-годишният капитан и вратар на Левски - Пламен Андреев изравни рекорда за най-много сухи мрежи, записани в един сезон.

препоръчано

До момента постижението принадлежеше на Димитър Иванков, който през сезон 1998/99 не допусна гол в цели 21 мача с екипа на сините.

Така пред Андреев остават още 3 мача да увеличи цифрата и да излезе еднолично в историческата ранглиста на българските вратари.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК