Пламен Илиев пак блесна в Румъния

5502
на 28.02.2018

Националният страж Пламен Илиев не можа да помогне на Астра (Гюргево) да се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Румъния. Българинът спаси дузпа в 79-ата минута, но тимът му загуби с 0:1 като гост на Газ Метан и отпадна от турнира. Единствения гол в мача отбеляза Марио Рондон в 27-ата минута.

Домакините започнаха мача по-добре и поведоха в 27-ата минута, когато Илиев изби силен удар извън наказателното поле, но при добавката Рондон го преодоля.

Нападателят от Венецуела получи възможност да сложи точка на спора десетина минути пред края от дузпа, но този път Пламен Илиев спечели дуела помежду им. Въпреки това, Газ Метан постигна целта си и вече е на полуфиналите, предава Спортал.

СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО)