BG EN

Пламен Орешарски отива на море с жена си Елка

ЧАС ПИК

Пламен Орешарски отива на море с жена си Елка

17297
на 17.08.2013
Пламен Орешарски отива на море с жена си Елка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Пламен Орешарски изненадващо си е взел едноседмичен отпуск. Излизането му във ваканция става само ден, след като той констатира, че в България много се почива.

препоръчано

По време на ваканцуването му, Орешарски ще бъде заместен от вицепремиера и правосъден министър Зинаида Златанова.

След като пое властта Орешарски първоначално обеща, че той и министрите му няма да почиват нито ден. Вероятно сега умората и напрежението са си казали тежката дума.

Орешарски е решил да си вземе отпуската, след като Народното събрание отхвърли ветото на президента Росен Плевнелиев срещу актуализацията на държавния бюджет. След като това стана факт, за първи път от седмици Орешарски изглеждаше доволен и се усмихваше.

Очаква се той да отдъхва на морето заедно със съпругата си Елка.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК