BG EN

Пламен Орешарски се мести в "Бояна"

ЧАС ПИК

Пламен Орешарски се мести в "Бояна"

7823
на 01.06.2013
Пламен Орешарски се мести в Бояна
Автор:   ПИК

Смяната на адреса се налага заради по-голямата сигурност на премиера и семейството му.

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят Пламен Орешарски ще се премести да живее в премиерската вила в квартал "Бояна" следващата седмица, съобщава "Преса". В момента той живее в столичния квартал "Борово".

препоръчано

 

Смяната на адреса се налага заради по-голямата сигурност на Орешарски и семейството му.

 

Премиерът ще трябва да се премести, тъй като охраната му в момента е в деликатна ситуация да го пази в извънредни условия из тесните улички в района на дома му.

 

Няма данни той да отказва да се премести в "Бояна", каквата беше ситуацията със семейството на президента Росен Плевнелиев, което първоначално отказваше да се изнесе от собственото си жилище в "Резиденшъл парк" в полите на Витоша. Впоследствие стана ясно, че както държавният глава, така и съпругата ми Юлияна и трите му деца вече обитават вила "Калина" в държавната резиденция.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК