ГОРЕЩО
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СЛЪНЧЕВО! Облаци се скупчват над планините следобед, температурата гони 29° (КАРТИ)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лоши са условията за туризъм в планините. Това съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) при Българския червен кръст (БЧК). Във високите части на планините е мъгливо със слаб вятър. Температурите са между 5 и 10 градуса. Лифтовите съоръжения в курортите не работят. Няма регистрирани инциденти с туристи през изминалото денонощие.
препоръчано
Информация за обстановката в планините може да намерите на адреса на ПСС в интернет или на телефоните на ПСС: 02/ 9632000 и 1470.
Информация за обстановката в планините може да намерите на адреса на ПСС в интернет.
Телефоните на ПСС са: 02/ 9632000 и 088 1470
Разкриха още подробности за новото ценно откритие в Хераклея Синтика
11891
преди 12 часа
Извадиха живи 30 овце от пожар в асеновградско село
8258
преди 13 часа
Старите топломери стават незаконни
9823
преди 14 часа


