ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
САМО В ПИК: Явор Бахаров гази закона - заради бременната си жена минава на червено (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Французинът Мишел Платини ще се кандидатира за президент на Международната футболна асоциация (ФИФА), след като членовете на Изпълнителния комитет към УЕФА му гласуваха доверие и подкрепа, съобщава испанският всекидневник "Мундо Депортиво".
Извънредната среща на Изпълкома на УЕФА беше предизвикана от отстраняването от длъжност в срок от 90 дни на президентите Платини и Сеп Блатер, както и на наказанието на генералния секретар на ФИФА - Жером Валке.
Очаква се Изпълкомът на УЕФА да свика пресконференция в четвъртък, когато ще бъдат обявени всички решения по време на срещата.
препоръчано
свързани новини
УЕФА не са знаели за договора за плащане между Платини и Блатер
4042
на 13.10.2015
Проблем за ЦСКА преди старта на лятната подготовка
5885
преди 3 часа
ОЧАКВАТ СЕ РЕКОРДНИ ПРОДАЖБИ: Левски пусна абонаментните карти
8037
преди 7 часа
ШУМ НА ПАРИ: Славия се разбра със Звезда за Балов
5718
преди 10 часа
БОМБА: България се кандидатира за домакин на Евро 2036?
11360
преди 11 часа


