ГОРЕЩО
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Стар познайник на полицията е побойникът, нашамарил Ивайло Мирчев
Петър Витанов: Почти всичко, което слагаме на трапезата си е внос - нашата цел е да спрем ръста на цените
САМО В ПИК! Георги Марков: Силна България в силна Европа е мисия невъзможна! Прав е Иво Христов - партизаните на Сорос от ПП и ДБ са с изтекла необходимост
Мирчев се оплете за снощния екшън - във Фейсбук се хвали, че не са го били, но в монтираното му ВИДЕО се чува ясно как се жали на 112, че е ударен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българското нациално радио отбелязва 80 години от създаването си. По случая президентът Росен Плевнелиев ще удостои медията с Почетния знак на президента, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
препоръчано
Плевнелиев ще е гост и на празничния гала концерт на "80 години БНР". Събитието ще се проведе в НДК.
На сцената в зала 1 от 18,30 ч. ще се качат всички състави на БНР. 250 певци и музиканти ще поднесат свои знакови изпълнения. Ще звучи класическа, народна музика, поп и джаз.
Годишните награди на БНР "Сирак Скитник" и номер 1 на програмите ще бъдат връчени от 17,00 часа в зала 6 на НДК.
Променят трамвайни трасета в западната част на София
13356
преди 7 часа
„Български пощи“ възстановяват услугите за някои държави в Близкия изток
6413
преди 8 часа


