ГОРЕЩО
ЕКШЪН! Радев скочи на опозицията заради големия дефицит и раздутата администрация, изгаври се с Кокорчо, Божо и Мартин за екселските таблици
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
МЪЛНИЯ! Депутат от "Промяната" сяда на подсъдимата скамейка заради голяма клевета по случая "Баба Алино" (ДОКУМЕНТИ)
Гръмна новина, че Путин е готов на мирни преговори след недостига на гориво заради украинските удари
МИРИШЕ НА СКАНДАЛ! Скопие привика посланика ни заради воаяжа до Пампорово на съпругата и сина на Мицкоски
ЧАС ПИК
Плевнелиев днес връчва мандат на Бойко Борисов за съставяне на правителство
3722
на 05.11.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът Росен Плевнелиев ще направи последната серия от предвидените в чл. 99, ал. 1 от Конституцията консултации с парламентарно представените партии и коалиции. От 10.30 ч.
държавният глава ще разговаря с представители на ПГ на "БСП лява България", а от 13.00 ч. - с представители на ПГ на ГЕРБ.
препоръчано
След края на консултациите с ПГ на ГЕРБ държавният глава ще връчи мандат за съставяне на правителство на Бойко Борисов, кандидат за министър-председател, посочен от най-голямата
парламентарна група в 43-то Народно събрани
Бащата на Сияна поиска разследване на Станимир Карапетков
13894
преди 1 часа
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
14660
преди 2 часа


