ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
РАЗКРИТ! Радев нарочно избрал момента кога да хвърли оставка - ето как използвал президентството до последно за играта си
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
Мальовица е най-достъпният зимен курорт в България
Исмет Тюркмен загина, след като шофираното от него БМВ се удари челно във "Фолксваген" Пасат на бул. "Цар Борис Трети".[/caption]
"Мократа и хлъзгава настилка също е помогнала за катастрофата. На този участък има и дупки. Има вероятност един от шофьорите да се е опитал да заобиколи една от дупките и да се врязал в другия автомобил. По случая се води разследване, което трябва да изясни как се е стигнало до пътно-транспортното произшествие", заявиха пред ПИК от столичната пътна полиция.
Според очевидци Исмет и другите двама мъже са били живи минути след инцидента. Техните травми обаче са били изключително тежки и по-късно те са починали.
препоръчано


